Author: k***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Make me look like a celebrity haha
Màu sắc: Màu dương cầm
Price: 339.300₫
Original Price: 445.200₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb251110284374772389 |
Author: k***b
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Make me look like a celebrity haha
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: n***5
Date:
Review: وااااااااااااااااااااووووووووووووووو Easy to wear: بس
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: t***8
Date:
Review: I absolutely love both ! Will definitely be ordering again!!
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: i***e
Date:
Review: This piece is great
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm